Obuwie

Obuwie profilaktyczno - lecznicze MagBut jest doskonałym uzupełnieniem korekty wykonanej wkładką ortopedyczną. Wybór fasonu obuwia oraz odpowiedni dobór jego tęgości (buciki dostępne w dwóch tęgościach: G i F) umożliwia idealne dopasowanie do każdego rodzaju stopy oraz rodzaju wady ortopedycznej stóp oraz kolan. 

        

 

Model 1020

Model 1020 jest silnie stabilizującym obuwiem. Ze względu na podwyższony i usztywniony zapiętek doskonale koryguje wszystkie wady stóp a w szczególności wady kolan (koślawość, szpotawość, przeprosty). Zalecany do pomieszczeń zamkniętych jako kapcie domowo - przedszkolne oraz jako obuwie sezonowe wiosenno - letnie. Doskonale mieści wszystkie typy i rodzaje wkładek ortopedycznych. Wybór między dwoma tęgościami umożliwia idealne dopasowanie do każdego rodzaju stopy.

 

        

 

Model 1220

Model 1220 jest obuwiem profilaktyczno - leczniczym. Ze względu na otwartą konstrukcję zalecany do korekcji wad stóp o średnim i małym nasileniu. Doskonale koryguje wady stóp i kolan. Zalecany do pomieszczeń zamknietych jako kapcie domowo - przedszkolne oraz jako obuwie sezonowe wiosenno - letnie. Doskonale mieści wszystkie typy i rodzaje wkładek ortopedycznych. Wybór między dwoma tęgościami umożliwia idealne dopasowanie do każdego rodzaju stopy.

 

        

 

Obuwie sezonowe

 

Obuwie dziecięce

W ofercie posiadamy szeroki wybór obuwia dziecięcego sezonowego marek Gaspar i Mrugała oraz Birkenstock i Superfit jako idealne sandały letnie. Obuwie otwarte i zamknięte na każdą porę roku. Doradzamy w wyborze fasonu i rozmiaru obuwia. Obuwie nadaje się do stosowania wkładek ortopedycznych.